Jdi na obsah Jdi na menu
 


6. Hrací den Betonové ligy

29. 10. 2007

HELMAND 3:0 FC SCOUTDOOR.CZ

 

rozhodčí: P. Růžička - 2

delegát: F. Kučera

sestavy:

HMD

O. Růžička - 3

J. Žák - 2,5 - (1 branka )

M. Mrázek - 2,5 - ( 2 branky )

SCT

A. Král - 3,5

M. Procházka - 3,5

P. Matoušek - 4

komentář:

Utkání dvou sousedů ze dna tabulky přineslo nepříliš pohlednou kopanou s poměrně jednoznačným výsledkem pro Helmand. Scoutdoor se snažil praktikovat svoji typickou kombinační hru, oproti tomu Helmand vycházel ze zabezpečené obrany a díky svým rychlým hráčům hrozil z brejků. Poměrně vyrovnaný první poločas skončil za stavu 1-0 pro Helmand. V druhé půli se hra odvíjela podle stejného scénáře, rozhodující ránu uštědřil skautům Michal Mrázek, který vypálil další ze svých dělových ran a zvýšil na konečných 3-0.

 

BÄRENZWINGER 3:2 RAFANI

 

rozhodčí: P. Růžička - 1

delegát: A. Král

sestavy:

BRN

J. Pivoda - 2,5

M. Pivoda - 4

M. Půček - 1,5 ( 3 branky )

RFN

M. Krčma - 3 - ( 1 branka )

P. Žažo - 3 - ( 1 branka )

Metela - 3,5

komentář:

Když se utkají tato dvě špičková mužstva BL nikdy není nouze o sporné momenty a brutální fauly, nejinak tomu bylo i v tomto utkání. Od prvních minut měli převahu hráči Bärenzwingeru, kteří se snažili trpělivě kombinovat a vytvářet šance pro ostrostřelce Půčka. Poločasový rezultát byl 1-1, když se prosadili elitní střelci obou týmu, tedy již zmiňovaný Půček a M. Krčma na straně druhé. V druhé půli medvědi zásluhou dvougólového příspěvku, koho jiného, než opět Miloše Půčka odskočili na 3-1. Poté začali konečně hrát i Rafani a svého soupeře přišpendlili na vlastní polovinu, umě kombinovali, vytvářeli si šance a to až do chvíle, kdy došlo k brutálnímu faulu M. Pivody na M. Krčmu, který byl zasažen přímo na achilovky a v bolestech se skácel k zemi. Na Betoně v těch chvílích nebylo nouze o emoce, M. Pivoda nařknul svého soka, poněkud nepochopitelně, ze simulování. Rafanům se pak ještě zásluhou P. Žaža povedlo zkorigovat na 2-3, což byl také konečný výsledek utkání. Ozdobou utkání byl i výkon rozhodčího Růžičky, který všechny sporné momenty vyřešil s nadhledem a působil naprosto suverénním dojmem.

 

HELMAND 2:2 RAFANI

 

rozhodčí: P. Růžička - 1

delegát: P. Matoušek

sestavy:

HMD

O. Růžička - 2,5

J. Žák - 2 - ( 2 branky )

M. Mrázek - 3,5

RFN

M. Krčma - 2,5

P. Žažo - 2 - ( 2 branky )

Metela - 3

komentář:

Zápas, který vzhledem k aktuální formě obou týmů neměl vyloženého favorita. Nabídnul drama s velkým D. Od úvodu utkání byl kombinačně zdatnější Rafani, Helmand se stáhnul do obrané ulity a čekal na svou šanci. Helmandští se dočkali a z rychlých protiútoků se hned dvakrát prosadil hráč s povětšinou obrannými úkoly J. Žák. Vedení 2-0 však jeho Helmand neudržel do konce utkání. V 2 půli spustili Rafani útočný uragán a odměnou jim bylo vyrovnání na 2-2 o což se zasloužil především P. Žažo, autor dvou branek. Chválit rozhodčího P. Růžičku je sice nošení dříví do lesa, ale tento rozhodčí opět potvrdil svoji extratřídu, když od delegáta obdržel nejlepší možné hodnocení, tedy 1.

 

BÄRENZWINGER 1:1 SCOUTDOOR.CZ

 

rozhodčí: P. Růžička - 1

delegát: F. Kučera

sestavy:

BRN

J. Pivoda - 2

M. Pivoda - 4

M. Půček - 3 - ( 1 branka )

SCT

A. Král - 2

M. Procházka - 4 ( 1 branka )

P. Matoušek - 3

komentář:

Zápas vedoucího týmu a hlavního aspiranta na titul s nováčkem, toho času posledním týmem tabulky, měl být na první pohled zcela jasnou záležitosti. Ovšem, jak se říká pravda leží na hřišti a ukázalo se, že Scoutdoor dokáže potrápit každého. V zápase spíše chudém na pohledné fotbalové akce, exceloval především jeden hráč a to A. Král, který s pozice posledního výtečně dirigoval spoluhráče před sebou, a když bylo potřeba přispěl i vynikajícím obranným zásahem. Obě branky padly již v první půli, půle druhá se nesla ve znamení náporu medvědů, kteří ovšem svoji převahu nedokázali přetavit v branky, a tak se zrodil překvapivý výsledek, kdy hrdinní hráči Scoutdoor zastavili do té chvíle suverénní Bären a urvali cenný bod.

 

RAFANI 3:0 SCOUTDOOR.CZ

 

rozhodčí: M. Půček - 2

delegát: M. Králík

sestavy:

RFN

M. Krčma - 2 ( 3 branky )

P. Žažo - 2,5

Metela - 1,5

SCT

P. Matoušek - 2

A. Král - 3,5

M. Procházka - 3

komentář:

Utkání bylo vyrovnanější než by napovídal poměrně jednoznačný výsledek 3-0 pro Rafany. Scoutdoor se od začátku snažil soupeři vnutit svoji kombinační hru, ale útočné akce se jim nepodařilo dotáhnout do nějakého gólového efektu. Rafani využívali své vlastní zbraně - bleskový přechod do útoku a kanonýrské schopnosti M. Krčmy. Tento kanonýr se hattrickem zasloužil o vítězství svého týmu. Na týmu Scoutdooru se nejen v tomto zápase podepsala absence vůdčí osobnosti a kapitána T. Matouška, chyběl především jeho klid a rozvaha v rozehrávce. Na straně Rafanů zaujal výtečným výkonem hráč Metela, který odváděl výbornou práci v defenzivě a při jeho zákroku, kdy neskutečným skluzem zabránil ve skórování Procházkovi se mnozí příznivci na tribuně neubránili potlesku.

 

AJACCIO 0:3 BÄRENZWINGER

 

rozhodčí: Mrázek, Růžička O. - 4

sestavy:

BCA

Růžička - 3,5

Králík - 4

Kučera - 3

BRN

Půček -1,5 - ( 3 branky )

Pivoda J. - 2,5

Pivoda M. -3

komentář:

Poslední zápas hracího dne se dohrával opět za tmy. Z tohoto důvodu bylo dohodnuto, že zápas odřídí 2 rozhodčí. Bärenzwinger začal náporem a Ajaccio se spoléhalo na brejky. Celý první poločas se nesl v tomto duchu. Hosté se vytvořili mnoho šancí, ale Ajaccio odolávalo. Naopak mohlo udeřit z protiútoku, ale Růžička šanci trestuhodně zahodil. Velmi dobře si počínal i kapitán medvědů Půček, ale i on svou šanci neproměnil a tak se šlo na střídačky za vyrovnaného stavu 0:0. Ve druhé půli se domácí dostali do role tvůrce hry, ale opět se ukázalo, že jim tato role nesvědčí. Možná rozhodují okamžik nastal ve druhé minutě, kdy byl před bránou faulován Půček a rozhodčí nařídili přímý kop. Ajaccio si začalo chystat zeď se slovy k rozhodčím, aby se kopalo na píšťalku. Nicméně rozhodčí, kteří stáli oba na druhé straně, i když bylo domluveno, že každý bude na jiné straně, aby mohli lépe posuzovat situace za špatně viditelných podmínek, neslyšeli a kapitán Půček vstřelil branku do nepřipravené obrany Ajaccia. Tímto se celý zápas pro domácí sesypal, jako domeček s karet. S pocitem obrovské křivdy se vrhli bezhlavě do útoku, ale místo vyrovnání obdrželi ještě 2 branky. Jednu při obrovské hrubce M. Králíka, kterou využil opět kanonýr Půček a druhou po souhře Bärenzwingeru půl minuty před koncem. Po zápase se hráči domácích slovně ohradili na výkon rozhodčího a vznikla menší slovní přestřelka. Kousek pravdy byl na obou stranách. Ve skvělém světle se ukázal J. Pivoda, který bránil velmi pečlivě a hlavně kapitán Půček, který opět vsítil hattrick.

 

SCOUTDOOR.CZ 4:7 AJACCIO

 

rozhodčí: Půček 2

SCT

P. Matoušek - 2,5

Král - 3 ( 3 branky )

Procházka - 2 ( 1 branka )

BCA

Růžička P. - 2 ( 4 branky )

Kučera - 2 ( 3 branky )

Králík - 3,5

komentář:

Zápas začal lépe pro domácí a hned v úvodu si vytvořili mírnou převahu, kterou korunovali brankou. Hosté stihli vyrovnat, ale Scoutdoor opět naklonil vedení na svou stranu. Poté se skvěle ukázala souhra mezi kapitánem Ajaccia Růžičkou a F. Kučerou, kteří zápas během dvou minut otočili na 4:2 pro hosty. Ještě do poločasu snížil Procházka po chybě Králíka. Druhou půli začal lépe opět Scoutdoor, ale své šance nevyužili a tak přišel trest v podobě dalších branek Ajaccia. Za stavu 6:3 snížil opět výborně střelecky vybavený dlouhán Král, ale poslední tečku mělo Ajaccio. Trefil se Růžička po skvělé přihrávce Filipa Kučery. Scoutdooru chyběl v obraně kapitán Matoušek a jeho absence byla znát, především v obranné fázi. Dobře zahrál i tvořivý hráč domácích Martin Procházka, ale i jemu už v závěru docházely síly. A tak si Ajaccio připsalo první a poslední body v tomto hracím dni.

 

RAFANI 8:1 AJACCIO  

 

rozhodčí: Půček 2

delegát: Michal Mrázek

sestavy:

RFN

M. Krčma - 2 - ( 5 branek )

Žažo - 2,5 - ( 1 branka )

Metela - 3

BCA

Růžička - 2,5 - ( 1 branka )

Kučera - 3

Králík - 4

komentář:

Ajaccio začalo lépe, ale Rafani ukázali lekci z produktivity. Hosté se tlačili do útoku, ale branky dávali výhradně hosté, téměř všechny z brejků do otevřené obrany. První půle nevypadala pro Ajaccio tak špatně, ale ve druhém poločase přišla gólová smršť Rafanů. Pět branek vstřelil Milan Krčma a rozpomněl se tak na úvod sezóny, kdy bezpečně vládl gólovým statistikám. Dvě branky si hráči hostů dali sami. Kosmetickou úpravu výsledku dal Pavel Růžička a smazal tak velkou nulu, která deptala hráče Ajaccia celý zápas. Výborně se ukázala staronová posila Rafanů Petr Metela, který vychytal spoustu šancí týmu z města císaře Napoleona. Bylo to skutečné Waterloo a hráči Ajaccia budou chtít na tento zápas co nejrychleji zapomenout. Naopak Rafani ukončili šňůru bez vítězství, která se táhla 14 dnů.

 

BÄRENZWINGER 4:1 HELMAND

 

sestavy:

BRN

Půček - 2,5 - ( 2 branky )

Pivoda J. - 2,5

Pivoda M. - 3,5 - ( 1 branka )

HMD

Růžička O. - 3

Žák - 3,5

Mrázek - 4 - ( 1 branka )

komentář:

Zápas měl mít celkem jednoznačný průběh a výsledek tomu napovídá, jenomže opak je pravdou. Medvědi se dostali do vedení, kdy se trefil Půček, ale jejich radost zanedlouho zkazil Mrázek. První půle byla téměř vyrovnaná, možná o kousek lépe na to byl Bärenzwinger, ale všechny jeho akce byly pomalé nebo je zkazili špatnou přihrávkou. To Helmand hrál ze zajištěné obrany a v útoku dělal medvědům mnoho starostí. Druhá půle začala tak, jak skončila ta první. Postupem času se Bärenzwinger začal probouzet a lépe tvořil hru. Výsledkem toho byla branka na 2:1. Po inkasované brance se Helmand zvedl a zahájil tlak, který zmařil vlastní brankou Mrázek. Helmand byl i nadále v tlaku, ale odměnou byla jen další branka medvědů. Výsledek 4:1 je asi krutý, ale fotbal je takový.


 

AJACCIO 1:2 HELMAND  

 

rozhodčí: M. Krčma 3

delegát: Petr Žažo

sestavy:

BCA

Růžička P. - 2,5 ( 1 branka )

Kučera - 2,5

Králík - 3

HMD

Růžička O. - 2

Žák - 1,5 ( 1 branka )

Mrázek - 2,5 ( 1 branka )

komentář:

Úvod zápasu patřil Ajacciu, ale na svého neoblíbeného soupeře ne a ne vyzrát. Helmand se snažil hrát na brejky a do předu se pouštěl jeden, maximálně 2 hráči. Domácím tento způsob hry dělal problémy a dlouho se nemohli prosadit. Nakonec se jim to povedlo a poločas tak vyhrálo zaslouženě Ajaccio. Další fáze hry byla festivalem zahozených šancí. Pavel Růžička měl na své noze 2 tutovky, ale ty skvěle pochytal Žák. Po chybě obrany se do útoku dostal Mrázek a přehodil nejistého jmenovce v brance domácích Michala Králíka. Ten se svou chybu snažil odčinit v útoku, ale jeho střely končily hodně vedle. Helmand ukázal, jak dávat branky a zápas otočil. Skvěle se uvolnil výborně hrající Žák a potrestal tak lehkovážnost obrany Ajaccia, která celou situaci hrubě podcenila. Domácí vrhli vše do útoku, ale místo branky trefil domácí kapitán sklepní okno, které se poroučelo k zemi. Říká se, že střepy přinášejí štěstí, ale tuto pověru hráči Ajaccia rychle vyvrátili. Helmand se blýsknul výbornou defenzivou a skvělou strategií. Domácí hráči se musí zamyslet, protože byli opravdu neschopní.

 

PLUSY A MÍNUSY 6. HRACÍHO DNE BL

 

Plusy: 

1. Miloš Půček – nemáme ve zvyku se opakovat, ale nemůžeme jinak. Kapitán medvědů má opravdu skvělou formu a po dalším hracím dnu si odnáší další ranec gólů. Gólový apetit potvrdil dvěma hattricky a celkem devíti góly v 6. hracím dnu. Číslo 9 není zase takový náklad jako minule, ale dnes hrál bez dvorního nahrávače Tomáše Plachého. Využil z minima maximum a prokázal, že bez něj by Bärenzwinger jen těžko vedl tabulku BL.

 

2. Bärenzwinger – tento tým prokázal, že nevede BL náhodou. Dnes to sice zdaleka nebyla taková jízda jako minule, ale o to jsou výsledky cennější. Získáním deseti bodů se opět vzdálili svým pronásledovatelům a musel by se stát opravdový zázrak, aby tento tým titul nezískal.

 

3. Moment kola – Petr Metela. Tento vytáhlý obránce Rafanů prokázal, že je opravdovým přínosem pro svůj tým. Hrál velmi dobře a měl spoustu dobrých zákroků. Ovšem jeden z nich předčil všechny ostatní. Právě běžel první Obrazekpoločas zápasu Rafanů s Scoutdoorem, když se na prázdnou bránu řítil Martin Procházka. Zapisovatelé už psali do sešitu branku, když se stalo něco neuvěřitelného. Míč opouští nohu M. Procházky a směřuje do prázdné brány. Zničehonic se mílovými kroky řítí Petr Metela, aby zabránil nemožnému a skluzem, kterým se svezl snad 5 metrů a vykopl míč z brankové čáry. Díky tomu Rafani stále drželi remízu 0:0. 

 

 

Mínusy:

3. Ničení majetku – kapitán Ajaccia měl na noze vyrovnání v zápase s Helmandem. Střela letí ven z betonu a naráží do sklepního okna, které se rozletí na tisíce kousků. Betonem se nese radost ostatních členů BL, pár obyvatelů panelového domu se dívá z okna, ale nakonec vše zůstává bez reakce majitelů bytů, kteří přišli o část vybavení svého domu.

 

2. Ajaccio – týmu z Korsiky poslední dobou dochází dech. Korunováním špatných výkonů byl minulý hrací den, kdy dokázali vytěžit pouhé 3 body z možných 12. Těžko říct, jestli se jedná o krizi, ale určitě se musí Ajaccio zamyslet.

 

1. Hráči BL – každý jakoby hleděl jen a jen na sebe. Každý chodí pozdě, nikdo nechce nic dělat a až na pár výjimek jsou členové BL nezodpovědní. Rozmohla se nová móda, aby každý tým přišel co nejpozději a odcházel co nejdříve. Tento hrací den začal s půl hodinovým zpožděním a díky tomu se dohrávalo za tmy. Na poslední zápas nebylo rozhodčích ani delegátů. Ti, kteří jsou v zápasech delegáty, tak se ani nesnaží vyplnit zápis a odevzdají ho poloprázdný. Pokud to tak půjde dál, tak se z BL stane neorganizovaná soutěž, plná chyb a problémů. Proto se každý trochu zamyslete a snažte se být více nápomocní.

 

SESTAVA 6. HRACÍHO DNE BL


Obrazek

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Změna v sestavě

(Kapitán BC Ajaccio, 2. 11. 2007 15:09)

Tým BC Ajaccio hlásí změnu v sestavě pro příští hrací den. Kvůli absenci Michala Králíka přivádíme do klubu posilu zvučného jména. Tato posila má již odkopáno na betoně mnoho let. Změna je jen přechodná a někteří ji možná budou nést s nelibostí. Proto prosím o trpělivost a pochopení. Nehraje sice divizi, ale pro BC Ajaccio to bude výrazné oživení a posílení.

Cerne Dresy

(Ondřej Růžička, 1. 11. 2007 18:02)

No ne ja jsem ty barvy zmenil na cerne. Mi nemame bilou a ani nemeli. Meli jsme sedou. a tedka mame cerne dresy a mikiny. Zatim nemame duvod neco menit :) .

Černá

(Vedení týmu BT Grauen Bärenzwinger , 1. 11. 2007 14:51)

Dobrý den, takže jestli tomu dobře rozumím, není ještě jasné zda budete hrát pořád v černé barvě. Já chápu, že v tomto počasí má většina vašeho týmu mikiny právě v černé barvě a tak hrajete v takové barvě. Tudíž proto se dá očekávat, že s příchodem jara se odhodí mikiny a oblečou zase bílá trika.

Cerne Dresy

(Ondřej Růžička, 1. 11. 2007 14:05)

No nam zatim cerna vyhovuje a zatim ji menit nechceme. Uvidime na konci sezony.

Dresy

(Vedení týmu BT Grauen Bärenzwinger , 31. 10. 2007 21:05)

Dobrý den, chtěl bych se zeptat zástupců FC Helmand, jestli budou hrát v černém napořád nebo se vrátí k bílé kombinaci dresů? Ptám se z důvodu toho, že náš tým chce mít od příští sezony černé dresy. Doufám, že se dohodneme a my budeme moci nosit černou barvu dresů.
Děkuji předem za odpověď a přeji úspěšný zbytek týdne.

Reakce na odpověď

(Hráč Bärenzwingeru Jarek Pivoda , 31. 10. 2007 11:55)

Kdybych já měl napsat jak ty si mě nazval tak by si už žádnou pověst neměl a už vůbec ne dobrou(tu nemáš ani teď). Všechny moje výroky vznikly vlastně kvůli tobě samému. Chtěl bych vidět tebe, kdyby tě někdo tady veřejně obviňoval z něčeho co si vůbec neudělal. To by potom bylo řečí z tvé strany a kopa urážek. A ještě stále čekám na tu omluvu, zatím žádná nebyla. Omluvu si totiž představuji jinak, ne že napíšeš:,,nezbývá než se omluvit za to, že jsem někoho neprávem obviňoval, to mně nečiní žádný problém,,. Tak se už těším pane řídící.

Známky

(Tomáš Matoušek, 31. 10. 2007 11:38)

Ano souhlasím, Marku známky vykazují ze statistického hlediska neporovnatlné hodnoty, ale ber to tak, že je to první verze, v příští sezóně to bude určitě jinak, protože - a to oceňuji - lidé, kteří se tomu věnují mají snahu BL zlepšovat, (ponechme teď stranou všechny nesouhlasné názory) takže nejspíše na konci sezóny uvidí, že podobný systém má své statistické mouchy a třeba (třeba ne) stáhnou stupnici např. na 1 až 3. A pokud nevíš jak hodnotit, jsi asi jediný, což se ale dá pochopit, protože jsi tam nebyl, když se to vysvětlovalo (obrať se na P. Růžičku). Stran objektivity - já můžu sám za sebe říct, že se o objektivitu snažím, na základě vytvořené slovní stupnice hodnocení a myslím si, že ostatní taky. A když už jsi u té statistiky - tím že to dělá po každé někdo jiný, lze považovat známky za "statisticky objektivní".

Odpověď

(F. Kučera, předseda VV, 31. 10. 2007 10:17)

Jestli je pravdou, že zápis vyplňoval Marek a nikoliv autor stupidního příspěvku o čtyři níže, nezbývá než se omluvit za to, že jsem někoho neprávem obviňoval, to mně nečiní žádný problém. Jde hlavně o to, aby se z toho příslušný delegát poučil a příště se podobná minela neopakovala. Objektviita a vůbec činnost delegátů je problém, na kterém chceme již v příštím hracím dnu zapracovat.
Úsměvným dojmem působí příspěvek ,,Kustoda Bärenzwingeru,, pana Loutky, který tvrdí, že někdo poškozuje dobrou pověst Barenzwingeru. Slovní spojení dobrá pověst a Barenzwinger je značný protimluv. Jak můžete hovořit o dobré pověsti týmu, jehož hráči se prezentují mj. výroky: ,,Filouš= homouš, možná sis i cvrnkl do kalhot, tabulka je pěkně hnusná,zakomplexovaný člověk co si říká předseda,, atd.

zápis o utkání

(Marek Pivoda, 30. 10. 2007 23:38)

Musím se přiznat, že jsem to byl já a né můj bratr Jarek P. Co se týče 2. strany, tak jsem nevěděl zda jí mám vyplnit, nikdo v okolí nebyl schopný mi odpovědět, a soušasně jsem nedostal žádné instrukce. Filip Kučera prokázal veliký nedostatek v oboru grafologie, takže by pro příště si mohl toto odpustit a bez důkazů obviňovat lidi; každá zkušenost, dobrá zkušenost.
Na téma známek mám jen jednu poznámku, je to v této chvíli nesmysl, když to dělá pokaždé jiný člověk a ani neví co má hodntit, takže pak je vysledkem nevyrovnané známky, které nelze brát objektivně a současně jsou neporovnatelné!(malá poznámka ze statistiky)

Zamyšlení

(Kustod Bärenzwingeru, 30. 10. 2007 22:05)

Vážený předsedo VV dám ruku do ohně za to, že náš hráč Jarek Pivoda v žádném odehraném nedělním zápase nedělal delegáta. Pokud uvažujete o grafologickém rozboru, tak se domnívám že výsledek šetření bude negativní. Také Vás tímto žádám, aby jste se našemu týmu tímto omluvil, neboť mám pocit, že chcete poškodit jeho dobrou pověst.

6.hraci den-delegati

(Michal Mrázek, 30. 10. 2007 21:05)

Já osobně se enchci nikoho zastávat,ale taky jsem viděl Marka jak byl delegátem.ještě v zápase jak hráli baren tak si nadaval a on řekl že nevěděl jak vyplnit tu druhou stranu.TOŤ VŠE.

Filouš= homouš

(Hráč Bärenzwingeru Jarek Pivoda , 30. 10. 2007 21:01)

Tak ty pořád tvrdíš,že já tuto neděli byl delegát. Víš co by mě zajímalo, co uděláš, když ti řeknu, že tím delegátem byl Marek. Teď se určitě stydíš a možná sis i cvrnkl do kalhot. Klidně zařídím Filouši, aby Marek tady přispěl svým komentářem k onomu delegování. A už se těším na omluvu!!!!!!!

slušnost především

(F. Kučera, předseda VV, 30. 10. 2007 17:44)

Předně bych chtěl požádat autora příspěvku o dva níže, aby se oprostil od hanlivého oslovování mé osoby, výrazem ,,Filouš,,. Také jej neoslovuji Jarouš či jiným nechutným způsobem. Dále co se týče věcné kritiky, tak ji naopak všichni z redakčního týmu vítáme, a pokud se zde objeví konstruktivní podněty, jak zlepšit naši práci jsme ochotni reagovat. Navíc to ohledně tabulky rozhodně nevnímám jako nějakou kritiku ze strany Tom. Mat. Co se toho zápisu týče jsem ochoten zajistit i rozbor experta z oboru grafologie, který dokáže, že autorem špatně vyplněného zápisu je, mimojiné, přispěvatel o dva komentáře níže. Ale on bude jistě i potom tvrdošíjně zapírat nám všem dávno jasnou pravdu.

Tabulka

(Tomáš Matoušek, 30. 10. 2007 17:24)

Já se nechci s nikým hádat, ale vidím, že to co jsem tu psal ohledně tabulky jste nepochopili. Neberu vám jakožto redakci to, že jste se rozhodli udělat tabulku jednobarevnou, pouze jsem reagoval na příspěvky, které se k tomuto tématu objevily, jinak bych se do diskuze ani nepouštěl. Nevím proč všichni reagují tak podrážděně.
A ještě ke slovu, kritika které se objevilo v reakci na můj příspěvek. Opět opakuji, že nechci redaktory kritizovat. Kritika je dobrá věc, zakládá-li se na zdravém logickém úsudku. Pak může být užitečná, protože je-li pochopena a akceptována těmi, kteří jsou kritizováni, bývá velmi často příčinou pokroku. To jen tak k tomu, co jsem měl možnost zde číst. To je asi tak vše, co jsem vám chtěl říct, přemýšlejte o tom. Děkuji za pozornost a těším se na příští sobotu.

Jako do zdi

(Hráč Bärenzwingeru Jarek Pivoda , 30. 10. 2007 16:47)

Už po 5 snad opakuji, že já jsem žádný zápas nedelegoval! Nechápu jak se někdo může hádat,když asi já sám dobře nejlíp vím, jestli jsem něco psal! Přitom mě Filouš neviděl, že bych něco psal a bude se hádat. Ale to by nebyl on kdyby to nedělal. A vzhled tabulky je mi volný (byla to jen moje psychologická hra).Já nic hledat 30 s nemusím, protože mi jsme stále co, no první!! Známky jsou pěkná věc, ale když někdo známkuje neobjektivně, tak to nemá cenu dělat. Pak dostanou ceny ti, co si to ani nezaslouží.

stranky

(Michal Mrázek, 30. 10. 2007 16:19)

osobni stranky.omlouvam se za chyby.

nechápu..

(Michal Mrázek, 30. 10. 2007 16:19)

Nikoho z vás tady nechápu,myslím že přece nejde o to,jak vypadá nějaká tabulka s výsledky.Jde především o výkon.Navrhlá tabulka je na redaktorech,vy můžete být rádi že vůbec nějaká je,pokud vám těch 30 vteřin dávaní se na ni a hledání svého týmu zabije,tak se s tím budete muset smířit.Jestli máte své odobni týmové stránky,tak si tam můžete dat tabulku jakou chcete,ale ta ZDE je výchozí!!

Tabulka.

(Ondřej Růžička, 30. 10. 2007 15:23)

Ježiši zase kraviny, všem se tabulka nelíbí . Vy umíte jenom kritizovat to je všecko. Tabulka je úplně normální!!

Odpověď

(F. Kučera, předseda VV, 30. 10. 2007 14:46)

Přesně tak, známkování slouží k tomu, aby se po sezoně vytvořily průměrné známky jednotlivých hráčů a následně se vytvořilo určité pořadí a také byly i rozdány ceny těm nejlépe hodnoceným. Velmi rád vysvětlím pojem "nejnovější módní trendy a nároky na tabulku" ,ale došlo zde k vytržení mých slov z kotextu, který pokračuje ,,a nárokům na podobný typ tabulky na podobně prestižním fotbalově-betonovém portálu jakým je naše stránka,, tím je řečeno vše, ale upřesním to. Vzhledem k tomu, že www.betonovaliga.estranky.cz je jediná stránka na světě věnující se podrobně Betonové lize, tak samozřejmě i určuje nejnovější módní trendy a nároky na tabulku BL, zcela logicky.

Delegáti, známkování atd.

(T. Matoušek, 30. 10. 2007 13:37)

Jeden hráč z mého týmu, myslím, že to byl Pavel, se mě ptal, k čemu že je to známkování. Proto se zprostředkovaně ptám i já kompetentních osob, zda bude po sezóně zveřejněna průměrná známka všech hráčů. - To byl taky hlavní důvod proč se mě Pavel ptal. Díky za odpověď
Ad tabulka: Nemám nic proti současné podobě, ale barvy byly jednoznačné - člověk to ani nemusel číst a věděl, kdo je kolikátý. A mohl by mi autor vysvětlit pojem "nejnovější módní trendy a nároky na tabulku"?