Jdi na obsah Jdi na menu
 


5. Hrací den Betonové ligy

21. 10. 2007

Obrazek 0:5 Obrazek

Rozhodčí: M. Půček - 2

Delegát: F. Kučera

Sestavy:

HMD

O. Růžička - 3,5

M. Mrázek - 3,5

J. Žák - 4

SCT

T. Matoušek - 2,5

P. Matoušek - 2

M. Procházka - 1,5 ( 3 branky )

A. Král - 2 (2 branky )

komentář:

Zahajovací utkání celého 5. hracího dne slibovalo vyrovnanou bitvu dvou sousedů z chvostu tabulky. Zápasová realita však byla úplně jiná. Už od prvních vteřin byli jednoznačně aktivnější hráči FC Scoutdoor.cz. Lépe kombinovali,drželi míč a v poklidném tempu došli k jednoznačnému vítězství. Helmand měl pouze několik málo světlých okamžiků v úvodu druhé půle, kdy to vypadalo, že by mohli soupeře trochu pozlobit, avšak nejlepší hráč zápasu Procházka vstřelil rozhodující branku na 3-0 a pak už si hosté vedení pohlídali a ještě přidali 2 branky. V zajímavé roli se předvedl fotbalový obojživelník Adam Král, který když bylo potřeba střílel branky na hrotu útoku, ovšem stejně tak kvalitně dokázal zaskočit i v brance svého mužstva.

 

 

Obrazek 9:1 Obrazek

Rozhodčí: P. Růžička - 2

Delegát: J. Žák

Sestavy:

BRN

M. Půček - 1 (5 branek)

J. Pivoda - 2

Plachý - 1 (3 branky)

RFN

M. Krčma - 3 (1 branka)

J. Krčma - 3,5 (1 branka - vl.)

P. Žažo - 3,5

komentář:

Po zápase týmů ze dna tabulky následoval naopak boj o absolutní špici. Kdo čekal vyrovnanou bitvu musel být zklamán. Medvědi představili novou posilu hráče Plachého, který dosud neměl žádné zkušenosti s BL, avšak je to hráč z úplně jiné ligy, dle kuloárních informací hraje v divizní soutěži mužský fotbal, a to je fakt, který se na kvalitě hry Bärenzwingru prostě projevit musel. Medvědi s přehledem drželi míč, soupeři ho takřka nepůjčovali. Rafani si chvílemi museli připadat jako na kolotoči. Nejvíce se potkali s míčem, když jej vytahovali z branky a nesli na půlku k rozehrávce. V excelentní formě se předvedl kanonýr Půček (skóroval hned 5 x), který těžil s přesných přihrávek spoluhráčů.

 

Obrazek6:2 Obrazek

Rozhodčí: P. Růžička - 1

Delegát: F. Kučera

Sestavy:

BRN

M. Půček - 1,5 (5 branek)

Plachý - 1,5 (1 branka)

J. Pivoda - 2

HMD

M. Mrázek - 2,5 (1 branka)

O. Růžička - 2,5 (1 branka)

J. Žák - 3,5

komentář:

V prvním poločase jednoznačně dominovali hráči Bärenzwingeru. A jen vlastní střeleckou nemohoucností nevedli víc než 2 brankovým rozdílem. Hráči Helmand, dnes netradičně v černých dresech, se pouze rezignovaně ploužili po betonu. Během přestávky zřejmě došlo k důraznému proslovu kapitána O. Růžičky a výkon Helmandu se rapidně zlepšil. Dokonce se jim podařilo dotáhnout na příznivé skóre 2-3. V závěrečné pasáží se projevila větší fotbalová kvalita i zkušenost Medvědů,kteří především díky dalšímu pěti gólovému příspěvku kapitána Půčka s přehledem zvítězili. Tým v zeleném si od mnoha příznivců BL vysloužil přezdívku Los Galacticos po vzoru Realu Madrid, především pro jejich zběsilé posilování kádru. V minulém hracím dni nasadili Pavla Kolaříka, který si aktivně věnuje kopané, dnes hráč Plachý, další fotbalista, nabízí se otázka po kom sáhnou příště? Hráč Gambrinus ligy, nebo snad z Bundesligy? Nechme se překvapit.

 

 

Obrazek4:4 Obrazek

Rozhodčí: M. Mrázek - 4

Delegát: P. Růžička

Sestavy:

RFN

M. Kopecký - 4

P. Žažo - 2 (4 branky)

M. Krčma - 3,5

SCT

T. Matoušek - 2 (2 branky)

P. Matoušek - 3,5

M. Procházka - 2,5 (1branky)

A. Král - 3,5 (1 branka)

komentář:

Krásný zápas plný mnoha fotbalových momentů přinesl vyrovnaný boj až do závěrečného hvizdu sudího Mrázka. Do vedení se dostal tým Scoutdoor a to brankou, která rozhodně stojí za zmínku. Procházka efektní patičkou uvolnil svého kapitána T. Matouška, ten situaci zakončil s chladnou hlavou a nezadržitelně skóroval do opuštěné branky Rafanů. V 1. půli ještě Scouti zvýšili na 2-0. V zápase se ofenzivním hráčům  Rafanů dlouho nedařilo vstřelit branku, a tak na sebe vzal zodpovědnost většinou defenzivní hráč Žažo a čtyřmi brankami zajistil svému týmu první bod dne. V zápase zaujal A. Král, který svou branku slavil tak emotivně, až přinutil rozhodčího uvažovat o udělení žluté karty za verbální zesměšňování soupeře.

 

Obrazek1:1 Obrazek

Rozhodčí: F. Kučera - 4

Delegát: J. Pivoda

Sestavy:

HMD

O. Růžička - 3,5

M. Mrázek - 3 (1 branka)

J. Žák - 4

RFN

P. Žažo - 3,5 (1 branka)

M. Krčma - 4

M. Kopecký - 4

komentář:

Zápas týmů, které se před tímto zápasem nenacházely v nikterak oslnivé formě přinesl mnohé, jen ta pověstná fotbalová krása scházela. Míč se pohyboval převážně v prostoru parkoviště, popelnic, a pokud hráči opravdu seřídili mířidla, tak pouze na travnaté ploše za betonem. Zápas byl rozkouskovaný, plný mnoha nepřesností a žel z tohoto kontextu nevystoupil ani výkon debutanta mezi rozhodčími F. Kučery. jediným zajímavým momentem 1. půle byl závar Helmandu při kterém, však ani na třikrát nedokázali překonat výtečného M. Krčmu. Všechno podstatné se odehrálo v závěrečné půlminutě. A světe div se, promrzlí diváci na hlavní tribuně se dočkali i branek. Nejprve po dorážce skóroval P. Žažo. Radost Rafanů. však trvala pouhých 10 vteřin, to k nevídané pumelici napřáhl M. Mrázek a jeho střela se zastavila až v síti soupeře. Vzápětí ještě mohl dát vedení Helmandu O. Růžička, ale z těžké pozice minul prázdnou branku.

 


Obrazek5:2 Obrazek

Rozhodčí: Pavel Růžička – 2

Delegát: Mrázek

Sestavy:

BRN

Plachý1,5 ( 4 branky )

Půček1,5 ( 1 branka )

Pivoda J. - 1,5

SCT

Matoušek P.2,5

Matoušek T. - 3 ( 1 branka )

Král2,5 ( 1 branka )

Procházka2 

komentář:

Domácí předvedli drtivý začátek, ale během poločasu se hra začala vyrovnávat. Naopak to byli hosté, kteří měli více ze hry, ale rychlý brejk jim všechny šance zhatil. V zápase dominovala nová akvizice Bärenzwingeru, divizní hráč FS Napajedla Tomáš Plachý, který vstřelil 4 branky. Poločas znamenal vedení domácích 2:0. Do druhého poločasu nastoupilo mužstvo Scoutdooru ve velkém stylu a brzy se dočkali vyrovnání. Když už to vypadalo alespoň na bod pro hosty, tak opět udeřil velmi dobře kombinující Bärenzewinger, který v celém hracím dnu naprosto dominoval. Jediný tým Scoutdooru jim byl poměrně vyrovnaným soupeřem. Zápas nakonec skončil vítězstvím domácích medvědů 5:2.

Obrazek 6:1 Obrazek

Rozhodčí: Plachý Tomáš – 3 

Delegát: Mrázek Michal

Sestavy:

AJC

Růžička1 ( 3 branky )

Kučera 2 ( 3 branky )

Králík2,5

Krčma M.3

Žažo3

Kopecký2,5 ( 1 branka )

komentář:

Domácí začali s přehnaným respektem a zabarikádovali se na vlastní polovině. Postupem času začali vystrkovat růžky a předvedli několik nebezpečných výpadů. Přesto se ale do vedení dostali Rafani, když přesnou střelou se nemýlila posila Kopecký, který zaskočil za nemocného kapitána Jana Krčmu. Ajaccio rychle odpovědělo kapitánem Pavlem Růžičkou, který bodlem vymetl šibenici. Poločasový výsledek byl nerozhodný 1:1. Druhou půli začali lépe Rafani, ale nedokázali vymyslet žádnou plodnou akci. Naopak po chybě v rozehrávce se trefil Filip Kučera, který si vše zopakoval o několik vteřin později. Ajaccio hrálo to, co potřebovalo a zkušený veterán Růžička si dvakrát chytře počkal na odražený míč a dvakrát hlavou skóroval do odkryté brány. Poslední hřebíček do rakve byla souhra domácích, kdy zakončoval opět F. Kučera. Rafani podali výkon podobný všem dnešním zápasům, které hráli. Žádná myšlenka, špatná rozehrávka a pohyb.

Obrazek 0:4 Obrazek

Rozhodčí: Krčma Milan – 2

Delegát: Růžička Ondřej

Sestavy:

AJC

Růžička2,5

Králík3

Kučera3

BRN

Půček1,5 ( 4 branky )

Plachý 2

Pivoda J.2

komentář:

Zápas měl jednoznačný průběh. Medvědi skvěle kombinovali a hosté nestačili rychlostí na bleskové kombinace. Šance domácích na udržení bezbrankového stavu vzala za své už po třech minutách, kdy se trefil kapitán Bärenzwingeru Miloslav Půček, který se do poločasu trefil ještě jednou. Druhá půle byla pro Ajaccio utrpením. Hráči byli na konci svých sil a do konce zápasu inkasovali ještě dvakrát. Kanonýr Půček opět úřadoval a nepřipustil překvapení. Hosté po přesvědčivém výkonu očesali další tým o body a ve velmi silné sestavě budou téměř neporazitelní.

Obrazek 3:2 Obrazek

Rozhodčí: Pivoda Jaroslav – 2

Delegát: Mrázek Michal

Sestavy:

SCT

Matoušek T.2,5

Matoušek P.3

Král3 ( 1 branka )

Procházka 2 ( 1 branka )

AJC

Růžička2

Kučera2,5 ( 1 branka + vlastní )

Králík3 ( 1 branka )

komentář:

Trápení. Toto slovo vystihuje celý zápas. V první půli měli domácí mírnou převahu a zaslouženě vedli 2:1. Ajaccio si ale vytvořilo mnoho příležitostí ke skórovaní, ale jeho hráči naprosto selhali. Branku netrefili ani ze stoprocentních příležitostí. V dovednosti Hlavně netref bránu dominoval Pavel Růžička, který byl schopný jako nevidomí při hře Poznej barvu své šály. Scoudoor znamenitě bránil a přes skvěle hrajícího kapitána Tomáše Matouška nepřešlo téměř nic. Poločas vyhrál Scoutdoor 2:1. Druhá půle byla ze strany hostů ještě žalostnější než ta první. Co střela to pokus mimo. Scoutdoor využil propadnutí Ajaccia v útoku a z brejku vstřelil gól, který jak se později ukázalo měl cenu tří bodů. Hosté pouze snížili, ale vyrovnat se jim nepodařilo. Domácí podali velmi koncentrovaný a organizovaný výkon a využili zbraně, která předtím zdobila právě Ajaccio.

 

 

Obrazek 2:1  Obrazek

Rozhodčí: Půček Miloslav – 2

Delegát: Matoušek Tomáš

Sestavy:

AJC

Růžička2,5 ( 1 branka )

Kučera3 ( 1 branka )

Králík3

HMD

Růžička3

Mrázek3,5 ( 1 branka )

Žák4,5

komentář:

Utkání začalo tlakem domácích, ale z mnoha šancí nedokázali využít téměř nic. Helmand se začal pomalu zvedat, ale i jeho šance nepadly na úrodnou půdu. Poločasové skóre bylo nakonec 2:0 pro Ajaccio. Trefil se F. Kučera a kapitán P. Růžička. Ve druhé půli působilo Ajaccio velmi unaveně a mrštní hráči Helmandu toho začali využívat. Ondřej Růžička vymyslel několik nebezpečných centrů a po jednom z nich se nemýlil M. Mrázek. Tlak hostů pozvolna slábl a ke slovu se dostali opět hráči Ajaccia, ale zahodili mnoho šancí. Koncem zápasu znovu hrozil Helmand, ale ani jedna ze střel nepřešla brankovou čáru. A tak v málo pohledném a bojovném utkání zvítězilo mužstvo, které bylo o malý kousek lepší.


 

Plusy kola: +
1. Miloš Půček – vstřelit 10 branek za jeden hrají den, to je paráda. Ale co takhle jich vstřelit 15? To je už mistrovský kousek. Průměr? Téměř 4 branky na zápas. Tak takovouto bilanci má po dnešním hracím dnu nejlepší střelec BL Miloslav Půček. Jeho góly rozhodly všechny zápasy. Musí ovšem poděkovat spoluhráčům, některé nahrávky byly doslova a do písmene lahůdkové. To ovšem nic nemění na skvělé formě kapitána Bärenzwingeru.

2. Scoutdoor – kdo byl dnes na Betoně, tak by nevěřil, že tito muži v modrém jistí tabulku BL z úplného dna. To, co dnes předvedli byla paráda. Nejprve deklasovali Helmand, poté potrápili dnes neporazitelný Bärenzwinger, smolně remizovali s Rafanama a poté si smlsli na mistrovi z Ajaccia. Prostě to dnes byla jedna báseň. Velkou zásluhu má kapitán Tomáš Matoušek, který byl výborný především vzadu a stal se tak pavučinou, která lapila každou střelu.

Obrazek3. Moment kolaMichal Mrázek. Nudný zápas, ve kterém se Rafani dostali do vedení půl minuty před koncem. Na 1:0 dává Petr Žažo a s Helmandem to vypadá bledě. Rozehra, k odraženému míči se na půlící čáře dostává Michal Mrázek a z první pálí dělovou ránu přímo do šibenice. Díky této střele získal Helmand bod, který byl veškerým bodovým výdělkem z dnešního dne.

Mínusy kola: -
3. Divizní posila - Poklidná amatérská soutěž dostala dnes malou ránu do zátylku. Bärenzwinger si do svého týmu přivedl zvučnou posilu z divizního týmu FS Napajedla. Tomáš Plachý ukázal, že příjmení Plachý není na místě. Především díky němu byl dnes Baren k neporažení a mnohým se tato skutečnost pranic nelíbila a brala jim odhodlání bojovat. Prostě je to jiná kategorie a BL bude mít tým, který bude mít zanedlouho náskok 40 bodů. Na druhou stranu musíme pochopit kapitána medvědů, který musí sestavu neustále měnit, protože hráči, se kterými dříve počítal nejsou k dispozici.

2. Zima - Počasí nám dnes moc nepřálo. Deště jsme se sice nedočkali, ale zima byla více než ukrutná. Bohužel to už nebude lepší. Nezbývá než se pořádně oblékat.

3. Rafani - Úvod sezóny = fantazie. Poslední 3 hrací dny = 8 proher. Nejhorší bilance v lize. Rafani se budou muset zamyslet a říct, že takhle to dál nejde. Tým Rafanů je velmi kvalitní, ale nejsou v psychické pohodě.


Ideální sestava 5. hracího dne

Obrazek

 

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

6.hraci den,,,

(Michal Mrázek, 28. 10. 2007 9:45)

tady machruješ marku žes byl kapitan,ja jsem byl taky kapitan a neoháním se tady s tím.

Boha jeho

(Půček, 27. 10. 2007 17:11)

Herr gott fagot, jsem naprosto konsternován. Jestli ještě někdo z meho týmu tady bude psát, tak ho vyhodím, pouze na jeden hrací den, protože mám nedostatek hráčů. To bude asi všechno co sem chtěl, ale kdyby mě někdo hledal tak budu na pivu POTMĚ.

Lži a zase lži

(Předseda DK, 27. 10. 2007 16:01)

Pokud chceš srovnávat mou hráčskou kariéru, tak tě rychle vyvedu z omylu. Já jsem hrával v základu, to zaprvé. A za druhé jsem hrával o 2 soutěže výš než ty.

Porovnání našich výkonů

(Váš drahý Marek Pivoda, 27. 10. 2007 13:53)

Od člověka, který seděl v dorostu na lavičce, to zní velice vtipně; když se zúčastním zápasu jsem vždy aspoň na střídačce, a v dorostu jsem byl nepostradatelný hráč a současně kapitán. Tak prosím neber do úst naše vzájemné porovnání.

Zbytečné

(Hráč Bärenzwingeru Jarek Pivoda , 27. 10. 2007 13:38)

My nikomu nebudeme vykládat, že jsme nejlepší mi vám to předvedeme na hřišti. A to bude dostatečný argument na to, abychom některé přesvědčili, že není lepší ho týmu v BL. A chlubit se nepřestaneme ze dvou důvodů.První důvod je, že nás to baví hrát jak by řekl Filouš mediální hru. A druhý důvod je ten, že když se člověk má možnost chlubit a to my máme, tak toho plně využíváme.

6.hraci den

(Michal Mrázek, 27. 10. 2007 11:15)

tešíms e na 6. hrací den,jestli mě to někdo z barenu řekne do očí že ste nejlepší,protože já si to nemyslím.

Proti Plachému to není

(Předseda DK, 26. 10. 2007 23:10)

Nikdo se nerozštiluje kvůli Tomáši Plachému. Já jsem reagoval na urážku mé osoby. A s tou formulací, že jsou všichni horší, můžete jít na své stránky. Myslím, že všechny už štve to vaše vychloubání, egoizmus a falešné a nepravdivé informace. Jste velmi dobří, možná nejlepší, ale je opravdu trapné, když se někdo chová takovým povýšeným a naprosto nekritickým způsobem. Za vaše chování se stydí všichni, kromě vás.

Neblbněte!!

(Hráč Bärenzwingeru Jarek Pivoda , 26. 10. 2007 21:11)

Je zajímavé sledovat, jak se se vždycky rozčílíte, když se něco napíše na téma Plachý. Nejspíš vám to asi moc vadí, že jste prohráli(myslím všechny týmy ne jen Ajaccio, aby si to zase nebrali osobně). Jediné co tu chybí je nějaký chytrácký komentář od Filouše. Prostě jste horší hráči než má celý má Bärenzwinger. A tím nemám na mysli jen Tomáše. Pozor a není v tom žádná chlubení!!

Už bylo na čase se zamyslet

(Předseda DK, 25. 10. 2007 20:38)

Nebudu poslouchat někoho, kdo to neviděl a tutíž neví o čem mluví. Pokud jde o nějaké bonzování, tak to je dost směšné. Pokud by jsi tam byl, tak bys nemohl vypustit z huby takovou volovinu. Běhat a napadat? Díky za radu, to nás vůbec nenapadlo. Ještě, že jsi nám poradil. Myslíš, že jsme se váleli v bráně nebo jsme se tam jenom procházeli? Prostě ikdybych měl deset nohou a patery plíce, tak bychom nevyhráli. Je to úplně jiná kategorie než my. Pokud se nejlepší a nadprůměrný hráč BL Marek Pivoda příjde podívat, tak možná změní názor. Může se také stát, že se z BL stane soutěž, kde se budeme předhánět, kdo si sežene lepší hráče a my můžeme jenom sedět na střídačkách a realizovat se prostřednictvím jiných. Pokud chcete vyvolat nějaký boj, tak se vám to velice daří. Mám na mysli poplatky za start každého hráče. Pozdrav pro nadprůměrného hráče, který se ani nevešel na lavičku v týmu, který hraje druhou nejnižší soutěž v republice.

zamyšlení

(Marek Pivoda, 25. 10. 2007 0:09)

Trochu je celá debata postavena na hlavu! Každý měl stejnou šanci si zahrat velký fotbal, a mnozí z nás ho hráli, tak nedělejte z toho nějaké "haló". A co se týče fotbalovosti, kdo se bez toho nenarodil tak jí už nezíská, takže je trapný se o tom bavit. S Tomášem Plachým je celá kampaň proti němu směšná, aby jste byli rádi, že si můžete proti takovému hráči zahrát a tím umožnit svůj fotbalový růst, tak radši začnete fňukat jako malí, kdyby jste nevěděli, že hraje divizi, tak by vám to ani nevadilo!!!! Kbyby jste radši začali hrát, začali pořádně běhat a napadat je, nebyl by takový rozdíl mezi vami v zápase. Nehledejte chybu jen na jedné straně. Ať si to srovná každý sám, ale jen jeden člověk mimo nás věděl, že hraje divizi! Tak se měl radši zaměřit na své podprůměrné výkony a nebonzovat! Udělal by líp.

mladí hráči

(Michal Mrázek, 24. 10. 2007 19:25)

jo přesně tak neumíme tak dobře hrít jako zkušenější hráči,stále na sebe upozorňující tým barenzwingeru už mě leze na nervy.Doufám že se bdue vyvíjet BL dále správným směrem.

Otázečka

(Hráč Bärenzwingeru Jarek Pivoda , 24. 10. 2007 18:40)

Jaká je ta adresa na tu stránku Rafanů?? Moc díky za odpověď.

Každý má svůj názor

(Hráč Bärenzwingeru Jarek Pivoda , 24. 10. 2007 17:11)

Nebudu se hádat pro takové hlouposti. Jestli budou dobří a budou vyhrávat je jen na nich, ale náš tým udělá všechno, aby jsme byli první my. Upřimně co se týče jejich vyvinu, tak jsou už vyvinutí dostatečně. Jestli myslíš za chválení to jak jsem psal ty komentáře k zápasům. Tak to nebylo nic hrozného většinou to bylo objektivní mým výkonům na hřišti. A když člověk vyhraje 2 tituly ve dvou jiných klubech po sobě, tak to asi nebude štěstí a náhoda, ale opravdová a poctivá práce a fotbalové umění.

Stojím si za svým

(Předseda DK, 24. 10. 2007 16:59)

Jsou mladí a mladí. Je rozdíl, když je fotbalistovi 16 nebo 19 či 20. Mladší kluci teprve dorůstají do svých nejlepších fotbalových let, kdežto třeba já už lepší nebudu. Myslím třeba Honzu Krčmu, Petra Žaža, O. Růžičku, M. Mrázka atd. Ti se zlepšují každým dnem. Dám za to krk, že kdyby se hrála BL i za další 2 nebo 3 roky, tak na vrcholu budou například Rafani. Nemají ještě natolik vyvinutou motoriku, pevnost těla, výšku, váhu, rychlost, důraz atd. Ve skutečném fotbale jsou ti mladí v našich letech, maximálně jim je 18, ale ne 16. To jsem myslel. Pokud jde o tu přehnanou chválu, tak za tím si stojím taky. Já nejsem zvyklý se takto vychvalovat, možná proto mi to příjde nepřirozené. Možná si to myslím jenom já sám, to je taky možné.

Mistri!

(Hráč Bärenzwingeru Jarek Pivoda , 24. 10. 2007 16:20)

Musím nesouhlasit s tím co tady Pavel píše. Já se vůbec nechválím jaký jsem pan fotbalista, to by vypadalo úplně jinak. A co se týká toho, že někdo je mladší a tím horší fotbalista, je už úplná hloupost. Podívej se do skutečného fotbalu, jak tam mladí hrají lépe než staří zkušení hráči. A ještě něco ty mluvíš o hráčích, kteří většina hrála fotbal někde za nějaké kluby(vesnice atd.), takže mají zkušenosti a měli by být fotbalově kvalitní a tím nemyslím jen ty mladé, ale i staré(20 a více). A já jako jediný z mála co hrají na betoně nikdy nikde za nikoho nehrál. Prostě když někdo nemá talent, tak ho nezíská stářím.

Trocha skromnosti by neškodila

(Předseda DK, 24. 10. 2007 15:45)

Jak píše Miloš, tak máme jít potmě na pivo. Každý ať si vezme baterku, aby v té tmě viděl kam jde. Ale konec legrace, jen mě to rozesmálo, tak jsem musel reagovat.
Nad čím jsem se musel pozastavit je reakce Jarka. Jistě váš tým je momentálně nejlepší, ale trocha skromnosti by neškodila. To, že o sobě píšeš nejlepší amatér mezi ametéry atd. je celkem trapné. Hraješ dobře, ale to, jak se neustále sám vychvaluješ je podivné. Trochu se zamysli než vypustíš něco takového, protože to není poprvé. Mám rovnici, která se rovná úspěchu v BL. Pokud se jedná o každý tým zvlášť, tak vám to vysvětlím. Scoutdoor = nováček, nemá s betonem takové zkušenosti, proto páté místo. Helmand - mladí kluci, kteří jsou v průměru o 3-4 roky mladší a nikdo z nich nehraje fotbal. Koneckonců fotbal závodně nehraje nikdo. Rafani - totéž co u Helmandu. Mladí kluci, jsem si jistý, že za 2 roky by takového Jarka, Pavla či Filipa roznesli velmi lehce. Další je Ajaccio. 2 zkušení hráči z Betonu a poměrně málo zkušený a ne právě dobře fotbalově vybavený (promiň Michale) Michal Králík. Vše je jen a jen o jednom. Tým, který chce být nejlepší, tak musí mít 3 zkušené a věkově starší hráče, kteří hrávali na betonu nebo hrají fotbal na velmi vysoké úrovni. Platilo to v první i druhé sezóně a platí to i teď. To je můj názor, můžete nesouhlasit, ale je to doložené z předchozích sezon.

M.Půček

(údiv, 24. 10. 2007 14:47)

chtěl sem napsat něco smysluplného, ale bohužel myslím , že by to stejně nemělo význam. Jaroslav Pivoda vám to vysvětlil víc než jasně, dokonce víc než sem čekal, a proto už není co dodat, tak ukončeme nesmyslnou debatu a potmě na pivo

Jako ostatní?

(Hráč Bärenzwingeru, 24. 10. 2007 14:42)

Nic proti vám ostatním, ale my nechceme být stejní jako zbytek ligy. My se považujeme za klub, který si zaslouží jen ty největší ocenění a k tomu musí odpovídat i hráči. Když se podíváme na náš tým tak to je jedna hvězda vedle druhé. Půček 2x nejlepší střelec ligy to mluví za vše. Pivoda.J nejlepší amatér mezi amatéry na okolí. A teď ,,Rosický,, BL T.Plachý. Od té chvíle kdy se něco platí, tak se už hraje o moc a každý zápas je pro nás povinnosti vyhrát. A s tím Kolaříkem to nemůžeš posuzovat nevěděl si jak to bylo. A mě se to nechce vysvětlovat. Jeho nám domluvil s části Předseda BL. A že nebude moci hrát příště jsme zjistili, až po tom hracím dni.

zkoušky hráčů ???

(Michal Mrázek, 23. 10. 2007 22:37)

To je dobré jako když ste věděli že kolařík nebude moci hrávat v neděli,tak proč jste ho brali na jeden den.Nějaká zkouška nebo co? Nechápu to jako váš tým jednoznačně vede tabulku a řítí se na postup,já vám to přeju,ale zachovejte se jako správní hráči BL a hrajte s kádrem,který bude úměrný ostatním.

Takový je život ve fotbale.

(Hráč Bärenzwingeru, 23. 10. 2007 21:53)

My řešíme bud to se náš tým rozpadne, že nebude moci nastoupit k hracímu dni nebo místo toho využijeme hráče, který má čas a chuť hrát za nás v BL. Každý na našem místě by se zachoval stejně o tom nepochybuji. Můžeme ujistit Michala, že si nevymýšlíme, když říkáme, že nemáme kde brát. Trošku vám objasním jaká byla naše situace. Marek Pivoda náš tradiční hráč byl v Brně. A stejně i kdyby přijel, tak v neděli v takovou dobu nemůže hrát, protože odjíždí zpátky do Brna na vysokou. Další je L.Goňa, který párkrát za nás hrál ten, jak se zdá ukončil svou činnost v BL. L.Hakulin také ukončil činnost v BL po zápase s Ajacciem kdy měl problém s Kučerou(snad to nebyl hlavní důvod). Potom třeba Pavel Kolařík, který hrál za nás minule (také fotbalista, ale to nikomu nevadí)má v neděli zápasy, takže nemůže hrát. A poslední kdo nás napadal a kdo má určitou kvalitu hodnu Bärenzwingeru a má už zkušenosti s BL, byl M. Kundera. Jenomže má také v neděli zápas, takže nemohl. Proto jsme museli oslovit Tomáše. My jsme nepřemýšleli vůbec o tom, že hraje divizi. My ho brali jako hráče, který nám chybí a který se často pohybuje ve Zlíně a nebude mít problém se zúčasnit.A hlavně je dobrý přítel našeho prezidenta.