Jdi na obsah Jdi na menu
 


7. hrací den - výsledky, statistiky, komentáře

20. 4. 2008

Dolní Beton

BC Ajaccio - SFC Sporting Husova 3:2 (0:0)
branky: P. Růžička 2x, M. Dyšlevský 1x - M. Janča 2x
rozhodčí: M. Půček - známka 2
delegát: M. Krčma
hvězda zápasu: M. Dyšlevský
komentář: 1.poločas byl spíše soubojem hráčů s kluzkým povrchem betonu, ale větší převahu, už od úvodu, měli hráči BCA, ale nic jim to do konce prvního poločasu nepřineslo, a tak výsledek prvního poločasu je 0:0. Po tlaku u brány v rohu SFC se dostal M. Janča k míči a o tyčku, nádhernou střelou přes obránce, otvírá skóre zápasu.Vzápětí na to P. Růžička prostřeluje hráče v bráně Sportingu a je vyrovnáno. Chvilku po této střele mu křižnou přihrávkou F. Kučera přihrál a do odkryté brány znovu skóruje.Hned po rozehrávce se tým Husovy dostává ke střele a mezi nohy přostřeluje P. Růžičku. Pár sekund před koncem utkání M. Dyšlevský razantní střelou ukončuje pěkné utkání na 2:3.

Rafani - BTG Bärenzwinger 2:4 (1:2)
branky: Pelka 1x, J. Krčma 1x - M. Půček 3x, L. Goňa 1x rozhodčí: P. Růžička 1
delegát: M. Heliš
hvězda zápasu: M. Půček
komentář: Rafani dostávají hned ze začátku dva góly po chybách obrany, které využívá M. Půček. J. Krčma snižuje chytrou střelou o mantinel. Srovnávací branku střílí Pelka. L. Goňa z 2 metrů netrefuje prázdnou branku, za chvíli L. Goňa napravuje svoji chybu, když skvělou nahrávkou nachází M. Půčka, který se nemýlí, konečnou podobu zápasu dává Goňa a výsledek je tak 4:2 pro Bärenzwinger.

Holešovští Ještěři - BC Ajaccio 3:3 (0:2)
branky: Heliš 3x - P. Růžička 2x, M. Dyšlevský 1x

SFC Sporting Husova - BTG Bärenzwinger 0:1 (0:1)
branky: M. Půček 1x rozhodčí: P. Růžička (známka 2)
delagát: M. Krčma
hvězda zápasu: M. Půček
komentář: 1. poločas probíhal za rozházeného tempa, avšak jeho výsledek začal M. Půček na skóre 0:1. Ke konci poločasu přitlačil tým z Husovy na pilu, ale k ničemu jim to nebylo.V průběhu prvního poločasu Sporting zaútočil, ale bohužel pro ně, s bolestivou grimasou odkulhal na lavečku Mezírka. Zápas byl plný tvrdých zákroků, ale ke změně výsledku 0:1 to nevedlo.

BC Ajaccio - Rafani 3:1 (0:0)
branky: P. Růžička 3x - J. Krčma 1x
karty: Kučera ŽK
rozhodčí: Janča - známka 2
delegát: J. Pivoda
hvězda zápasu: Růžička (BCA)
komentář: Do utkání, lepe vstoupili ve žlutém hrající domácí, kteří si vytvořili řadu slibných střeleckých příležitostí. Ale jediné čeho dosáhli, byla skoro sestřelená kolem procházející mladá dívka. Tím kdo jí chtěl pocuchat její blonďaté vlasy, byl aktivně hrající Kučera. Po jedné z dalších útočných akcí Ajaccia dal opět o sobě vědět zlý muž utkání Kučera, který zbytečně fauloval domácího Belka. Rozhodčí Janča mu bez váhání udělil žlutou kartu. Kučera svůj zákrok omlouval slovy: ,,nebylo to tak strašné". Belka odkulhal na střídačku a v prvním poločase si už nezahrál. Do druhé půle šly obě mužstva za nerozhodného stavu 0:0. Do hry se opět zapojil za Rafany uzdravený Belko. Průběh druhého poločasu se ubíral stejným směrem jako první poločas. Velká množství šancí na obou stranách, ale góly nepřicházely. Střeleckou smůlu zápasu nemohl, protrhnou nikdo jiný než zkušený Růžička. Od té chvíle padly další tři branky, z toho dvě měl na svědomí sám velký Napoleon. Tudíž z toho vyplynul konečný výsledek 1:3 ve prospěch BC Ajaccia.    
     
Holešovští Ještěři - SFC Sporting Husova 2:5 (0:3)
branky: M. Heliš 1x, Adamec 1x - Mezírka 3x, M. Janča 2x
rozhodčí: P. Růžička - 2
delegát: F. Kučera
hvězda zápasu: Mezírka (SFC)
komentář: Hráči Sportingu po dvou porážkách v řadě cítili šanci na úspěch proti tabulkovému sousedu z Holešova a to se projevilo jejich aktivní útočnou hrou. Ještěři se prezentovali svoji tradiční defenzivní taktikou s na brejky číhajícím pendolínem Helišem. Utkání bylo od začátku v režii Husovy, o branky se starala výhradně dvojice Mezírka-Janča. Ti dva dokázali soupeře pokořit jak technickými finesami v podání Mezírky, tak i Jančovou utaženou střelou bodlem z téměř každé pozice. Po jednoznačné první půli se Ještěři zmobilizovali, vstřelili dvě branky a dokázali zápas alespoň zdramatizovat. Hráči z Husovy ulice si však vedení zkušeně hlídali a ještě přidali další branky. Konečný výsledek víceméně odpovídal dění na hřišti.

BTG Bärenzwinger - BC Ajaccio 1:2 (1:0)
branky: M. Půček 1x - Kučera 1x, P. Růžička 1x
rozhodčí: M. Janča - 1
delegát: M. Heliš
karty: Kundera ŽK
hvězda zápasu: P. Růžička (BCA)
komentář: Úvodní branku zápasu střílí kanonýr Bärenu M. Půček, velmi vyhecovaný zápas končí v poločase 1:0 pro Bären, po poločase je hra opět vyrovnaná, ovšem střelecky se prosazují hráči Ajaccia, srovnávací branku střílí F. Kučera, výsledek utkání bere do svých rukou kapitán Ajaccia P. Růžička, který šel tvrdě za míčem a ve skrumáži střílí vítěznou branku na 2:1 pro tým Ajaccia.

SFC Sporting Husova - Rafani 2:2 (0:2)
branky: M. Janča 1x, Mezírka 1x - Mezírka 1x vlast. , M. Krčma 1x
rozhodčí: M. Půček - 2
delegát: F. Kučera
hvězda zápasu: M. Janča (SFC)
komentář: Beton pomalu ale jistě usychal celé dopoledne a v tomto zápas byl už téměř suchý. Kvalita hracího povrchu měla blahodárný vliv na oba týmy. Od prvního písknutí sudího Půčka do píšťalky se hrál rychlý fotbal v obrovském tempu. Do vedení se dotali aktivnější Rafani, kterým k tomu pomohl kuriózní vlastenec husovského Mezírky. Další branku pak přidal M. Krčma, který hrál v podmínce za červenou kartu z minulého hracího dne. Druhá půle měla přesně opačný scénář. Hráči Husovy byli všude o krok dřív než Rafani a vytvářeli si spoustu šancí. Nakonec do branky zapluly střely Mezírky a kanonýra Jančy. Utkání tak skončilo spravedlivou remízou s kterou mohly být spokojeny oba celky.

Rafani - Holešovští Ještěři 3:1 (2:0)
branky: M. Krčma 2x, J. Krčma 1x - M. Heliš 1x
rozhodčí: Mika - známka 2
delegát: J. Pivoda
hvězda zápasu: J. Krčma (RAF)
komentář: Poslední zápas na dolním Betoně měl improvizovaného rozhodčího i měřiče času. Na utkání to, ale žádný zásadní vliv nemělo. Rafani cítili, že jestli mají dnes vyhrát, tak teď. K vidění bylo velké nasazení i tvrdší zákroky, ale vše na hranici regulérnosti. V ukání prokázal dobrý cit pro hru rozhodčí Mika, jenž pustil hru při faulu na Rafany, kdy z následné akce padla jedna ze tří branek do sítě Ještěrů. Konečný hvizd byl vysvobozením pro všechny přítomné, kteří už šilhali hlady. A jediné na co mysleli, byl chutný nedělní oběd.       

 IDEÁLNÍ SESTAVA - DOLNÍ BETON

Jarek Pivoda (Bärenzwinger) - Martina Janča (Husova) - Pavel Růžička (Ajaccio)
 

Horní beton

Rude Boys - FC Pálivé Papričky 3:0 kontumačně

FC Helmand - FC Pálivé Papričky 3:0 kontumačně

Shadow - FC Pálivé Papričky 3:0 kontumačně

FC Scoutdoor.cz - FC Pálivé Papričky 3:0 kontumačně


FC Helmand - FC Scoutdoor.cz 2:0 (1:0)
branky: Mrázek 2x

Shadow - Rude Boys 4:4 (1:2)
branky: Mika 2x, Tuan 1x, Graubner 1x - Papírek 3x, Just 1x
rozhodčí:
delegát: T. Matoušek
hvězda zápasu: Papírek (RUD)
komentář: Utkání prvního s druhým nejen že slibovalo líbivý fotbal, ale také ho nabídlo. Hned z první šance utkání padnul gól - kapitán Shadow Mika, se štěstím za přispění tyče prostřelil Justa v brance Rude. Rude Boys se v zápětí prezentovali nádhernou kombinací, kterou ovšem degradoval Mrlík. Ze 2 metrů přestřelil prázdnou bránu takovým způsobem, že byl rád, když balón dostihl dříve než na Budovatelské. Rude Boys se však snažili a po zásluze nejprve vyrovnali a do poločasu se ujali i vedení 2:1. Druhý poločas byl k vidění stejně kvalitní fotbal okořeněný pěti góly střídajícími se na obou stranách. Shadow se těsně před koncem dostali do vedení 4:3 a Tuan, který se srazil s protihráčem, sportovně vrátil balón namísto střely do prázdné brány. Nakonec toho však litoval, když z poslední akce dovršil hattrick Papírek a postaral se o první remízu Shadow v sezóně.

FC Scoutdoor.cz - Shadow 5:6 (0:3)
branky: Procházka 3x, Michnáč 1x, Král 1x - Mika 3x, Tuan 2x, Graubner 1x

Rude Boys - FC Helmand 2:4 (0:0)
branky: Mrlík 1x, Mazur 1x - O. Růžička 2x, Mrázek 1x, Žák 1x
karty: Just (RUD) ŽK
rozhodčí:
delegát: T. Matoušek
hvězda zápasu: Mrázek (HEL)
komentář:Helmand, který rozhodně nebyl favoritem tohoto utkání držel se soupeřem krok a k ničemu vážnějšímu ho nepouštěl. Sám si však nevytvořil žádnou vážnější šanci a proto se nelze divit poločasovému bezbrankovému skóre. Druhý poločas Rude Boys zabrali a dvěma góly si řekli o 3 body. Jenže nadšeně bojující Helmand vyrovnal a po "semaforu" ve stylu Dominka Haška, (již několikátému v sezóně) který předvedl Just následovalo karetní ohodnocení a třetí gól po penaltě Mrázka. Rude Boys zmáčkli svého soupeře ve snaze vyrovnat, místo toho však inkasovali počtvrté a zápas prohráli.

Rude Boys - FC Scoutdoor.cz 6:3
branky: Mazur 2x, Just 2x, Papírek 1x, Mrlík 1x - Procházka 1x, Král 1x, Papírek 1x vlast.
delegát: Tuan
komentář: V tomto zápase se utkali proti sobě FC Scoutdoor a Rude Boys. Už od první minuty vše naznačovalo, že Rude Boys tento zápas vyhraje. A taky se tak stalo. První poločas skončil 3:0 pro hosty Rude Boys. V druhem poločase opět byli aktivnější Rude Boys a přidávají 6 golový náskok. Scoutdoor nakonci ještě soupeře potrápili, ale nezmohli se na nic jiného než 3:6 pro Rude Boys. hvezda: Mazur, rozhoci 4 Mrazek

Shadow - Helmand 7:1 (3:1)
branky: Mika 3x, Tuan 2x, Graubner 2x - O. Růžička 1x
rozhodčí:
delegát: T. Matoušek
hvězda zápasu: Mika (SHW)
komentář: Hráči Helmandu opět ukázali, že nevyrovnanost jejich výkonů je největší v celé BL. Po excelentním výkonu proti Rude Boys totálně propadli a umožnili Shadow vylepšit si skóre. Poločasový výsledek 1:3 pro Helmand byl odrazem rozdílů ve hře obou soupeřů. Otevřená obrana Helmandu svědčila hráčům soupeře, kteří spravedlivě podělili o góly. Po čtvrtém obdrženém gólu Helmandští jen vyhlíželi konec zápasu. Ten se dostavil až za stavu 1:7.

IDEÁLNÍ SESTAVA - HORNÍ BETON

Michal Mrázek (Helmand) - Jan Mika (Shadow) - Radim Papírek (Rude Boys)

pozn. red. článek bude průběžně aktualizován

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

for Helis

(Jan Mika - Shadow, 24. 4. 2008 19:58)

semnou nepocitej ale to urcite vis :D

registrace

(M. Heliš, 24. 4. 2008 17:32)

zatím jsou zaregistrování dva Tómášové, doufám že se přihlásí jěště někdo, počítám určitě s Pavlem, který se pokusí bonboniéru získat (to si nemůže nechat ujít), zatím je času dost do záhajení soutěže.

bonboniera

(rygal.sfc, 24. 4. 2008 8:46)

ja bych radsi flasu ruma.

pro Mika

(M. Heliš, 24. 4. 2008 7:18)

Křeče jsem měl jednou, nemám je furt. Běhám půlku, trénuji každý den, včera jsem běžel na vytrvalost - 50 minut.

for Helis

(Jan Mika - Shadow, 23. 4. 2008 23:07)

jsem asi takovy sportovec jako ty jsi atlet ...muzu vedet co delas za obor atletiky kdyz pravidelne chytas krece a jsi vystaveny po 10 minutach hry na tak malem hristi

tipování MS v hokeji

(M. Heliš, 23. 4. 2008 22:16)

Bonboniéra bude kvalitní a získá ji každý kdo mě porazí, pro Miku bych koupil balíček cigaret, ale nevím co je to za sportovce když kouří.

for Mika

(T. Matoušek, 23. 4. 2008 21:44)

Neboj, ty v pripade vyhry dostanes rumove pralinky :D. Jinak je to dobry napad Mirku. Ja se zaregistruju.

Bonboniéra

(Pavel Růžička, 23. 4. 2008 21:43)

Pokud nebude z Lídlu, tak do toho jdu :-D

for Helis

(Jan Mika - Shadow, 23. 4. 2008 21:22)

prej bonbonieru:D:D:D:D:D... uz to nehul Mirku

tipování MS v hokeji

(M. Heliš, 23. 4. 2008 20:24)

Dnes bych to tipoval zase 1:1, Manchester je lepší ale na Nou Campu nevyhraje. Za pár dní začne MS v hokeji, na těchto stánkách se tipují výsledky o pěkné ceny, ceny získají 3 nejlepší tipující. V soutěži bude kolem 2000 účastníků, odkaz:
http://www.sportovninoviny.cz/hokej/ms/msh08/
říkám vám to nebo si nemyslým, že by mě někdo z vás porazil, kdyby náhodou mě někdo porazil, a bude výše umístěn než já, tak získá můj RESPEKT a jako bonus získá ode mě bonboniéru. Při registraci zadejte jako uživatelské jméno vaše celé jméno abych věděl o koho se jedná.

Detail mojeho lístku

(M. Heliš, 23. 4. 2008 14:54)

za 20 - 569
Liverpool - Chelsea 1:1 6,5 (1:1)
San Jose - Calgary 1 1,9 (5:3)
Sela Dudi - Vacek 1 1,28 (6:3 6:2)
Almagro - Lisnard(+6,5) 2 1,8 (6:4 6:4)

hehe

(Chrastina, 23. 4. 2008 12:45)

Tak to pošli Riisemu děkovný dopis :-)

vyhra??

(Michal Mrázek, 23. 4. 2008 10:52)

a kolik jsi vyhrál?

....

(M. Heliš, 22. 4. 2008 22:48)

Bomba to je, to máš pravdu. Nekecám, mám to na lístku.

...for Helis

(Jan Mika - Shadow, 22. 4. 2008 22:45)

no nekecej tak to je bomba

Liverpool - Chelsea

(M. Heliš, 22. 4. 2008 22:42)

Chlapi musím se pochlubit, dneska jsem vsadil na fotbal že to skončí 1:1 a ono to vyšlo.

tady je odkaz

(M. Heliš, 22. 4. 2008 20:34)

http://youtube.com/watch?v=yeXoxNP8_xY&feature=related

50 gólů

(M. Heliš, 22. 4. 2008 20:32)

Marco to je borec, jestli máte čas tak se podívejte na nejlepších 50 gólů světa, stojí to za to. Mě se nejvíc líbí 5 a 10 místo, kde v obou případech je R. Carlos.

marco

(rygal.sfc, 21. 4. 2008 15:54)

http://youtube.com/watch?v=VXFC88GxRco

Pro Mirka

(Pavel Růžička, 20. 4. 2008 23:17)

Mirku, určitě se o tom poradíme. Jinak je to dobrý nápad a chválím tvou práci. Málokdo se snaží něco vymyslet.