Jdi na obsah Jdi na menu
 


Plusy a mínusy 12. hracího dne

3. 6. 2008

Jan Mika. Ani jindy přísnému a kriteckému oku našeho externího spolupracovníka Karla Nesesera neuniklo střelecké galapředstavení kapitána mistrovských Shadow. Jan Mika vsítil ve třech zápasech neuvěřitelných 22 branek, to je číslo na které se mnozí ofenzivní hráči nedostanou ani za celou sezónu. A co víc, deseti nastřílenými brankami v jednom zápase, po důkladném prozkoumání archivu to už můžeme s jistotou sdělit, se stal rekordmanem v celé historii BL.

Sporting Husova. Hráči malenovického oddílu zahráli výtečně. V obou svých zápasech dokázali zvítězit a to nad silnými protivníky - Bärenem a Rude Boys. Jejich vítězství jsou o to cennější, že jich dosáhli bez pomoci asi nejlepšího hráče Mezírky. Sporting nakonec jen těsně zaostal za sedmým Scoutdoorem a naznačuje, že jeho ambice do příští sezóny by mohly být vyšší než letošní osmé místo. Už teď se proslýchá, že mají zájem o posílení kádru Pavlem Kolaříkem z Bärenu, který má na malenovický fotbal letité vazby.

ObrazekSešit na horním betoně. Většinou jsme se touto problematikou zabývali spíše v mínusových položkách, ale tentokrát je to jinak. Sešit dostali do správy Rafani, kteří na horním betoně s potěšením odehráli všechny své zápasy a tento tah se ukázal býti velmi správným. Všechny výsledky byly v sešitě správně a nutno poznamenat, že i krasopisným písmem zapsány.

Martin Dyšlevský. Útočník nebo obránce? Martin Dyšlevský je pravý fotbalový obojživelník. Vynikající v obraně, ještě lepší v útoku. Nejen v průběhu dvanáctého hracího dne byly k vidění situace, kdy Dyma skvělým obranným zákrokem zmařil šanci protivníka a o pár vteřin později už na druhé straně střílá a nebo přihráva do vyložené šance. Právě on byl tím klíčovým prvkem v cestě Ajaccia za stříbrným úspěchem.

Divácká kulisa. Jak poznamenal ve své reportáži redaktor Tomáš Rygal, tak utkání mezi Rafany a Holešovskými Ještěry přihlíželi pouze 2 diváci. Předsednictvo BL se tímto nešvarem intenzivně zabývá a do příští sezóny plánuje mnoho marketingových akcí za účelem  zvýšení průměrné návštěvnosti na zápasech Betonové ligy. Jejich neskromným cílem je dotáhnout se na průměrnou návštěvu mezi 14,6 až 16,4 diváky na jeden zápas.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

ceny

(M. Heliš, 6. 6. 2008 10:05)

Výherní cenu, si musíš sám vyhrát, ceny jsou pro 8 nejlepších. Ceny od 6 do 8 místa jsou velmi lákavé - přípravky na spalování tuků.

ceny pro viteze?

(rygal.sfc, 6. 6. 2008 8:39)

co mirku budes davat tentokrat, ?

ME ve fotbale

(M. Heliš, 6. 6. 2008 0:56)

Hej, přihlašte se (bude sranda)
http://www.sportovninoviny.cz/fotbal/euro2008/soutez_me08/

New York,Texas,Florida

(Jan Mika - Shadow, 5. 6. 2008 20:22)

jj to hrajem ale konec bude tak neco pred 12 hodinou pak bych musel valit na BL a v 18 hodin nam zacina ukoncena ligy bude to hodne narocne hlavne psychicky

10:40

(rygal.sfc, 5. 6. 2008 20:14)

ale posledni mač hrajete 10:40 myslim nebo ne? nebo tam musite byt na predani titulu 2.ligy kdyz ho vyhrajete?

asi mame problem

(Jan Mika - Shadow, 5. 6. 2008 19:21)

v sobotu hrajeme posledni kolo 2.ligy na sokolovne a hrajeme o postup do 1. ligy takze nevim jestli se zucastnime poharu BL

Dobrá práce

(Pavel Růžička, 3. 6. 2008 22:17)

Pěkný článek, vystihuje to nejdůležitější. Jen mě mrzí pánové delegáti. Dodejte prosím co nejdříve své články. Děkujeme.