Jdi na obsah Jdi na menu
 


12. hrací den - výsledky, statistiky, komentáře

1. 6. 2008

Dolní Beton

FC Helmand - Rude Boys 4:1 (2:0)
HMD: Mrázek 3x, Růžička 1x, Žák
RB: Papírek 1x, Jůza, Mazur, Mrlík, Just
rozhodčí: P. Růžička
hvězda utkání: Michla Mrázek
delegát:Kučera
komentář: Do zápasu vstoupili naprosto famózně s chutí a elánem hrajíci bojovníci z Helmandu. Příkladem šel především Michal Mrázek, který byl snad všude. Když bylo třeba, tak obětavě bránil, jindy zase tvrdě střílel a vymýšlel útočne akce svého týmu. Vrcholem jeho snažení byl nařízený pokutový kop po faulu na jeho osobu, který sám s velkým přehledem proměnil a zvýšil na zřejmě rozhodujících 3:0. Hráči Rude Boys měli místy znančou převahu, ale semknutá obrana Helmandu jim mnoho prostoru nenechala, a když už se nějaká šance naskytla, byl v brance připraven pohotový Jan Žák. Bílí v závěru pouze zkorigovali brankou kapitána Papírka. Helmand už si vítězství pohlídal a usnadnil tím ajaccijskou cestu za stříbrem. 

BC Ajaccio - FC Scoutdoor.cz 3:2 (2:1)
AJC: P.Růžička 1x, Dyšlevský 1x, Kučera
SCT: Král, Vítek 1x+1x vlastní, Michnáč, Procházka 1x
hvězda utkání: Dyšlevský
rozhodčí: Mika
delegát:Heliš
komentář: Po skvělé kombinaci přes celé hřiště střílí na dvakrát Procházka úvodní branku. Dyšlevský srovnává, když dělá kličku před brankařem a do prázdné branky se nemýlí. Vítek ve snaze uklidnit míč do zámezí si dává vlastní gól a stav je 2:1 pro Ajaccio. Kučera přihrává Dyšlevskému a ten ze vzduchu dává gól od tyčky, no byl to nádherný volej. Vítek snižuje na 2:3, když dává basy Dyšlevskému. Zápas končí 3:2 pro Ajaccio.

Holešovští Ještěři - Shadow 4:10 (1:6)
JEŠ: Heliš 3x, Zapletal, Adamec 1x
SHW: Mika 10x, Tuan, Graubner
hvězda utkání: Mika
rozhodčí: Mrázek
delegát:Kučera
komentář: Duel prvního týmu s posledním dával tušit bohaté brankové hody. Průběh utkání předzáposové prognózy dokonale naplnil. Po prvních osmi vteřinách bylo skóre 1:1 a podobně zběsilým tempem branky přibývaly i v dalším průběhu. Barevná fixa v ruce zapisovatele výsledku si mnoho klidu neužila. Všechny branky Shadow v zápase měly jeden společný znak, postaral se o ně kapitán Jan Mika. Jeho deset branek je pravděpodobně rekordním počinem v historii celé BL. Ještěři byli v obraně tragičtí, ale jakmile se naskytla možnost zaútočit byli poměrně nebezpeční. Mirek Heliš si také vylepšil osobní statistiku hattrickem.

BTG Bärenzwinger - FC Helmand 1:0 (1:0)
BRN: Půček 1x, J. Pivoda, M. Pivoda, Kolařík
HMD: O. Růžička, Mrázek, Žák
hvězda utkání: Miloš Půček
rozhodčí: P. Růžička
delegát:Kučera
komentář: Utkání mnoho fotbalové krásy nepobralo, ba naopak. Za vše mluví to, že na dlouho dobu nejzajímavějším momentem bylo povalení branky a její následný hlasitý dopad na tvrdý beton, který trochu probudil nudící se obecenstvo. Ožívení na hřiště vnesl až střídající Pavel Kolařík, který rozhýbal hru svého týmu směrem kupředu. Výsledkem byla razantní střela Miloše Půčka, která skončila až v brance Helmandu. Hráči Helmandu si poté vytvořil pár nadějných šancí, ale ke gólu měli daleko. Ani ofenzivní hráči medvědů neměli přesnou mušku, a tak spíše podprůměrný zápas skončil hubeným vítězstvím Bärenzwingeru.

BC Ajaccio - Shadow 4:3 (2:2)
AJC: Kučera, Dyšlevský 3x, Růžička
SHW: Mika 3x, Graubner 1x vlastní, Tuan
rozhodčí: Mrázek
delegát:J. Pivoda
komentář:

Rude Boys - FC Scoutdoor.cz 5:3 (3:2)
RB: Jůza, Just, Mrlík, Papírek 2x, Mazur 3x
SCT: Král 1x, Vítek 1x, Michnáč 1x, Procházka
hvězda utkání: Mazur
rozhodčí: Mika
delegát:Kučera
komentář: Utkání se odehrálo v typickém tempu závěru sezóny. Oběma týmům už o mnoho nešlo a to se projevilo na jejich vlažném herním projevu. Z průměru vybočoval pouze Michal Mazur z Rude Boys. Hrál s velkým nasazením a postaral se i o hattrick, který stihl už v prvním poločase. Scoutdoor se minule musel obejít bez tři svých letitých opor. Dnes se na Beton vrátil alespoň jeden ze tří veteránů - Adam Král. Tomáš Matoušek i Pavel Matoušek zatím z nejrůznějších důvodů stále chybí. Ve vyrovnaném zápase měli vždy o něco navrch hráči Rude Boys, a když na hattrick spoluhráče Mazura navázal v druhé půli dvěma brankami Radim Papírek, mohli se Rude Boys těšit ze zaslouženého vítězství.

BC Ajaccio - FC Helmand 7:5 (4:3)
AJC: Kučera 1x, Dyšlevský 3x, P. Růžička 3x
HMD: O. Růžička 1x, Žák 4x
rozhodčí: Mika
delegát:Tuan
komentář:

Horní beton

Rafani - Shadow 7:10 (2:5)
RFN: M. Krčma 1x, J. Krčma 2x, Žažo 3x
SHW: Mika 9x, Graubner 1x vlastní, Tuan 1x
rozhodčí: Půček
delegát: J. Pivoda
komentář:

BTG Bärenzwinger - SFC Husova 3:4 (1:0)
BRN: J. Pivoda 1, Půček 3x, M. Pivoda, Kolařík
SFC: Janča 2x, Bořuta 1x, Hudeček 1x, Chrastina, Rygal
rozhodčí: J. Krčma
delegát:M. Krčma
komentář:

Rafani - FC Scoutdoor.cz 1:6 (0:0)
RFN: M. Krčma 1x, J. Krčma, Žažo
SCT:  Král 1x, Vítek 3x, Michnáč 1x, Procházka 1x
rozhodčí: Janča
delegát: Bořuta
hvězda utkání: Martin Vítek
komentář: Tento zápas byl ze začátku velmi defenzivní a nikdo nechtěl udělat chybu. První šanci měl Žažo ale mířil značně nepřesně. Poté měl šanci Král ale jeho střela skončila v křoví. Mimo to Krčma Milan taky dvakrát uklidil míč mimo hrací plochu. Poté měl obrovskou šanci Král, avšak utrefil tři tyčky zaráz jednou střelou, dosud nevídané. Neskončilo to bohužel pro Scoutdoor gólem. Druhý poločas měl zcela jiný ráz. První gól dal Michnáč, housle, zkrátka nádhera. Následně Krčma Jan zachránil šance Rafanů, jelikož vyrazil balón, který mířil do prázdné brány. Jenže poté se dvakrát během chvíle prosadil Vítek. Z toho pramenil tlak Rafanů, kteří museli otevřít obranu. Z tohoto tlaku pramenil gól na 3:1 pro Rafany, který zařídil Krčma Milan. Vzápětí Král pojistil. Nasledně Vítek zkompletoval hattrick nádhernou ranou. V závěru se prosadil i Procházka. Tak uzavřel skóre na 6:1.
komentář:

Rude Boys - SFC Husova 0:4 (0:3)
RB: Jůza, Just, Mrlík, Papírek, Mazur
SFC: Janča 1x, Bořuta 3x, Hudeček, Chrastina, Rygal
rozhodčí: J. Krčma
delegát: M. Krčma
komentář:

Rafani - Holešovští Ještěři 6:1 (2:0)
RFN: Žažo 2x, M. Krčma 4x, J. Krčma
JEŠ: Heliš 1x, Zapletal, Adamec
hvězda zápasu: M. Krčma
rozhodčí: Janča
delegát: Rygal
komentář: Do zápasu, kterému přihlíželi pouze 2 diváci nastoupili týmy v tradiční sestavě.
Zápas se odehrával v poklidném tempu bez faulů. Bylo vidět, že ani jednomu týmu v tomto posledním hraném zápase na horním betonu už o nic nejde. Po celé utkání byli lepším celkem Rafani. Poločas skončil 2:0, obě branky vstřelil Žažo. Druhý poločas byl velmi podobný prvnímu. Další  čtyři branky Rafanů vstřelil kanonýr M. Krčma. Za Ještěry vstřelil jediný gol kapitán Mirek Heliš.

Ideální sestava 12. hracího dne

Martiny Dyšlevský (BC Ajaccio) - Bořuta (SFC Husova) - Jan Mika (Shadow)

pozn. red: článek bude průběžně aktualizován

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

delegáti

(Filip Kučera, 6. 6. 2008 0:19)

Právě jsem přidal zápis delegáta Bořuty, který byl na emailu BL už od středy. Naprosto sdílím rozhořčení Tomáše Rygala pode mnou. Mnozí delegátí mají jen 1 zápas a ani 4 dny od hracího dne nebyli schopni vytvořit zápis - to je neomluvitelné a ostudné. Do příští sezóny si musíme nastavit pravidla, jak to bude probíhat, a říct si jasně je-li vůbec o takové reportáže zájem. Dle přístupů mnohých delegátů to tak nevypadá. Já se ale i přesto domnívám, že tyto reportáže jsou něco naprosto unikátního a značně příspívají k vysoké úrovně naší soutěže.

neni mozne

(rygal.sfc, 5. 6. 2008 21:17)

to se mi ani nechce verit ze sem byl prvnim a zatim taky jedinym delegatem z horniho betonu, ktery zaslal komentare. Delal sem to poprve a tech par vet sem dokazal slozit,behem par minut. proste sem si na chvili udelal nato cas. nechapu jine delegose.

To bývávaly časy, nafoukaný vlasy

(Pavel Růžička, 4. 6. 2008 21:59)

Tak jak ses rozhodl?

pavle dekuju :D

(Bui, 4. 6. 2008 21:40)

Ať si buj poslechne

(Pavel Růžička, 2. 6. 2008 22:26)

http://youtube.com/watch?v=SgJ9IkiWzq0

Trvalá

(Pavel Růžička, 2. 6. 2008 22:10)

Nestříhej se. Udělej si lokny jak v 70. letech. Trvalá to jistí!

je mi to jasné

(Bui, 2. 6. 2008 22:08)

jdu do toho

do hola

(rygal.sfc, 2. 6. 2008 21:51)

presne tak do hola na co soumenit s nagelovanyma vlasama kdyz se potis jak kok.., na co soumenit s vlasama dlohyma jak pi.., ne nic proti nikomu ale to je muj nazor , a proto nemam rad soumeny.

for Bui

(Jan Mika - Shadow, 2. 6. 2008 21:45)

jj a pekne na kratko ala Marco Materazzi a nechas si kotlety budes mocny rizny bek na turnajich v hluku a v te dalsi prdeli a ja ti koupim nejake nalepovaci tetovani z Bravo Girl a to bude potom Nigga RESPECT

Módní ikona!

(eurofotbal.cz, 2. 6. 2008 21:43)

Ano, fotbalová ikona a idol dívčích srdcí, hvězda mistrovského Shadow, Bui, se rozhodl, že se jde ostříhat na 3mm. Uvidíme zda bude rychlejší než je teď.

...

(Jan Mika - Shadow, 2. 6. 2008 21:42)

ale varuju!!! na kofolu te nepozvu :D

:D:D

(Tuan, 2. 6. 2008 21:34)

:D:D Bui neblbni !!!!!!!!!!!!!!!! :D:D:D:D

mám nebo ne?

(Bui, 2. 6. 2008 21:26)

dneska sem trenonval v horku na treninku a uz se mi toci hlava a tak se ptam, mam se ostrihat nebo ne?

=o) obcas musime Milanovi udelat radost

(Tuan, 2. 6. 2008 20:58)

no jenze: 1) Vse sis to dal sam... a ja a kuba jen nekdy nahrali...
2)a prece jsme nemohli nechat Buije na holickach a Milana slavit :D:D
3)naoplatku za moje sluzby zadam na ukoncene zaplacenou veceri + ty co mi koupis :D:D a sem spokojenej :D:D

hlavne neprehanejte prosim

(Jan Mika - Shadow, 2. 6. 2008 20:19)

ten kdo videl nase zapasy v nedeli tak jasne videl ze muj(nas) tym to hral vsechno na me a ja jen cekal v utoku az sliznu smetanu kdyby Kuba a hlavne Tuan nebojovali pro me tak nikdy nedam tolik branek a hlavne si toho vazim u Tuana ktery se vzdal svych cilu( a ze jeho cile nejsou vubec male:D) a hral proste paradne a skoda ze nekdo nesleduje pocet golovych nahravek .. myslim ze by mel Tuan velmi zajimave cislo a navic kdo je hrdina ja ktery doklepnu mic do prazdne brany nebo Tuan ktery obejde v rychlosti dva protihrace a presnou nahravkou posila mic do golu ti co se vyznaji ve fotbale tak znaji odpoved ale abych byl uprimny takto hrat celou sezonu by me nebavilo a myslim ze v nasem tymu by to ani neslo ...a rovnice nej strelec=nej hrac neplati ..diky za pozornost

for Bui

(Pavel Růžička, 2. 6. 2008 20:19)

Tak to je samozřejmé, myslel jsem, že to ani nemá cenu říkat, každý to ví:D

for Pavel Ruzicka

(Bui, 2. 6. 2008 18:35)

a samozrejme nad Honzou Mikou i Tuanem jsem o deset trid vyse ja ;)

RE branky

(Pavel Růžička, 2. 6. 2008 11:24)

Samozřejmě, že mé výpočty jsem si vycucal z palce. Honza Mika to včera střílel jak na běžícím páse. Spolu s Tuanem jsou o třídu výš než ostatní, proto si nejlepšího střelce naprosto zaslouží.

Střelec

(M.mazur, 2. 6. 2008 9:49)

Rozhodne Jeník Miků je nejlepší střelec a hráč v jednom :) tak to vidí podle mě většina ... Ty čisla co tam píše pavel R. tak se mi zdají krapet zcestné ...

strelec-mika

(rygal.sfc, 2. 6. 2008 8:28)

nejlepsi strelec bude urcite mika, ale scitate tady goly po 10.HD s 12.HD kde je 11? ve statistikach teda ne