Jdi na obsah Jdi na menu
 


Vážení sportovní přátelé, před začátkem nové sezóny jsem vám slíbil novinku v podobě ankety o fotbalistu roku. Už koncem měsíce října dostane každý hráč BL nadepsaný hlasovací lístek. Tam vyplní pouze 3 jména a hlasovací lístek odevzdá. Podotýkám, že budeme volit hráče, který je nějakým způsobem výjimečný a přínosný pro BL. Hodnotí se hráčské kvality hráče (to jak střelecké, tak obranné), chování hráče, přínos pro BL, fair play, schopnosti, dovednosti a všechny ostatní aspekty, které se dají hodnotit. Pro každého je důležité něco jiného. Někdo se bude rozhodovat podle toho, kolik hráč vsítil branek, jiný podle techniky hráče atd. Volba je libovolná a svobodná, ale přece jen jedno omezení bude. Hráč nesmí volit žádného ze spoluhráčů. Tím chceme zabránit tomu, že si tým rozdá hlasy mezi kamarády a soutěž nebude mít valnou úroveň ani žádnou vypovídající hodnotu.Hlasy se budou bodovat následovně: 1. místo 5 bodů, 2. místo 3 body, 3. místo 1 bod. Vítěz anktety Fotbalista Betonu 2007 obdrží věcnou cenu. Obdarováni budou i hráči na druhém a třetím místě.Pokud má někdo návrhy, jak něco změnit či upravit, ať se obrátí prostřednictvím kapitána na členy VV a ti případné úpravy odhlasují. Důležitá informace na závěr-hlasovací lístky se budou rozdávat již v následujícím, tedy 8. hracím dnu. Sportu zdar!

Pavel Růžička, místopředseda VV 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Můj typ

(Pozorovatel, 19. 11. 2007 21:40)

Nezapomeňte na Ondřeje Růžičku, Honzu Krčmu, Petra Žaža, Tomáše Matouška nebo Filipa Kučeru.

Ad Blbost

(Tomáš Matoušek, 19. 11. 2007 21:35)

Nebo taky teprve 16ti letý Martin Procházka ze Scoutdooru.

Blbost

(Dyma, 19. 11. 2007 19:33)

Je nesmysl aby musel vyhrát nejlepší střelec.Nejdůležitější je tvořivý hráč který umí jak vymyslet nádherhou akci tak excelentně zakončit.A tímto hráčem je bez pochyby Pavel Růžička. Forever Ajaccio

Bude to těžká volba

(Fanoučci BL, 19. 11. 2007 18:51)

Musí vyhrát Miloš Puček. Je to nejlepší střelec betonové ligy!!!!!!!!! Hlasujte pro něho!!!!!!

Nigdo z Barenzwingeru

(Fanouš, 18. 11. 2007 22:21)

At to nevyhraje nigdo od zelených. Musí vyhrát Milan Krčma!

Při hlasování

(Dyma-Hooligan, 13. 11. 2007 16:29)

Projevte praktickou inteligenci a schopnost postupovat pragmaticky.( Forever Ajaccio )

Vyhraje někdo z rafanů

(Fanouš, 12. 11. 2007 16:19)

Musí vyhrát rafan, kluci jsou super a nikdo na ně nemá!! Hlavně nesmí vyhrát nigdo z barenu nebo ajacia!!

Další odložení

(Předseda DK, 11. 11. 2007 12:54)

S ohledem na odložení 8. hracího dne bylo odloženo i hlasování v anketě o Fotbalistu BL. Hlasovat se bude při dalším hracím dnu. Pište prosím tipy na svého vítěze. Možná tak pomůžete těm hráčům, kteří stále nemají jasno a váhají, koho mají zvolit. Můžete v komentářích veřejně podpořit i svého spoluhráče!

Buďte rozhodnutí

(Předseda DK, 8. 11. 2007 15:57)

Prosím hráče BL, aby už měli vše promyšleno a v neděli jen své rozhodnutí napsali na hlasovací lístek a odevzdali. Nesmíme se zdržovat, to kvůli počasí. Hlasovat mohou pouze členové BL, kteří zaplatili příspěvek. Ještě jednou opakuji, že nikdo nesmí volit svého spoluhráče, jinak bude hlasovací lístek neplatný. Vyhlášení výsledků sledujte na stránkách BL. Prosím vás, aby jste reagovali a psali zde své názory, kdo by měl v této anketě zvítězit. Vítěze čeká velké překvapení.

Vyhlášení bude posunuto

(Předseda DK, 4. 11. 2007 23:43)

Vážení členové BL, rozdání hlasovacích lístků neproběhlo koncem října z toho důvodu, aby jste si mohli vše lépe promyslet a také jsme potřebovali k hodnocení více času. Vyhodnocení proběhne při ceremoniálu na konci sezóny. Každý si zvolí 3 hráče, ale ne se svého týmu. Podrobnosti vám vysvětlím před hlasováním. Pečlivě si vše promyslete!!!

Kdo s koho?

(Předseda DK, 8. 10. 2007 1:57)

Do vyhlášení vítěze akteky Fotbalista betonu 2007 schází ještě měsíc, ale v kuloárech se už pomalu začíná hovořit, kdo má největší šance. Někteří se natají tím, že podpoří nejlepší střelce. Zde přichází v úvahu Milan Krčma či Miloslav Půček. Další dávají přednost osobnostem: Jan Krčma, Ondřej Růžička, Filip Kučera, Tomáš Matoušek. V úvahu přichází novicové Král či nová akvizice Ajaccia M. Králík. Co takle zkušenosti? Pavel Růžička či M + J Pivodové. Je libo překvapení? Petr Žažo, Michal Mrázek, Jan Žák či Martin Procházka a Pavel Matoušek. Nebo úplně někdo jiný? Je to jen a jen na vás. Fotbalista betonu může být jen jeden. Ať už vyhraje kdokoliv, tak jedno je jisté. Tento hráč má nejvíce obdivovatelů v BL. Nechť vyhraje ten nejlepší z nejlepších.

Žádného spoluhráče

(Předseda DK, 5. 10. 2007 14:55)

Pochopitelně jsem myslel nikoho ze svého týmu, tudíž ani sebe samého.

připomínka na čtvrtou

(tým FC Scoutdoor.cz, 5. 10. 2007 14:37)

no když si to myslíš...

připomínka^3

(hráč Barenzwingeru, 5. 10. 2007 14:17)

ty jsi mi nějak chytrej, je pěkný, že by to bylo trapný, ale jak by si tomu zabránil?
Ale pro náš tým je jednoznaný vítěz a to náš kapitán M. Půček, hraje celoplošný fotbal s výborným pohybem, k tomu přidává přesnou mušku a zodpovědné bránění.

připomínka k připomínce

(tým FC Scoutdoor.cz, 5. 10. 2007 8:22)

Pojmem "nadepsaný hlasovací lístek" je patrně myšleno jménem daného hráče. To by vypadalo asi krajně trapně, kdyby jsi volil sám sebe.

připomínka

(hráč Barenzwingeru, 5. 10. 2007 0:35)

Asi by bylo dobré dodat, že hráč nesmí volit sám sebe, ale to je asi už nepřímo obsaženo v podmínce; žádný ze spoluhráčů.